Başkan Togar'dan müjdeler

21 Nisan 2021 Çarşamba 15:01
Başkan Togar'dan müjdeler
smsn.in/7yYkzuPR

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ilçede gerçekleştirilecek projeleri açıklayarak müjde üstüne müjde verdi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, ilçede gerçekleştirilecek projeleri yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

KÖPRÜ SORUNU ÇÖZÜLECEK
Hamzalı Mahallesi Muhtarı Yaşar Yıldırım ile bir araya gelen Başkan Togar, mahallede gerçekleştirilecek projeler hakkında istişarede bulundu. Yapılan inceleme ve tespitlerin ardından tarım ve hayvancılıkla uğraşan mahalle sakinlerinin tarlalarına gidebilmeleri için gerekli olan köprü sorununun bir an önce çözülebilmesi için de işlemleri başlatacaklarını açıkladı.


BAŞKAN TOGAR GENÇLERE SÖZ VERDİ Ardından, ilçedeki 300 öğrencisi olan Hamzalı Gölceğiz Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine yapılacak projenin de müjdesini veren Başkan Togar, “Öğrencilerimizin yanında Hamzalı, Gölceğiz, Ovabaşı, Kababürük ve Köprübaşı mahallelerimizdeki gençlerimizin ve evlatlarımızın vakit geçirip spor yapacakları halı saha ve oyun alanın yanında kamelya ve oturma alanları ile kent mobilyaları gibi diğer tüm donatılarıyla yediden yetmişe herkesin kullanacağı güzel bir yaşam alanını bu yaz ayı içerisinde yapma sözünü verdik” diye konuştu.


İlginizi Çekebilir

Samsun Olay | Doğru ve hızlı haber: 'İlk bizden duyarsınız...'

Son Dakika Haberler

Tekkeköy’den İsrail’e kınama

Manşet Haberler

Tekkeköy’den İsrail’e kınama