Eyvah! Hakiki Oflular bir araya geliyor!
samsunolay.com/l/0uzpgsDu

Siyaset, iş dünyası ve bürokraside oldukça aktif olmalarına rağmen yıllardır birlik olamayan Oflular Samsun’da dernek kurarak bir araya gelmeye karar verdi.


OFLULAR TÜRKİYE’NİN AYRI BİR DEĞERİ
Olaylara mizahi yaklaşımları, bayrağa - ezana olan sevgileri ve vatansever duruşları ile farkındalık yaratan Oflular, Samsun’da Oflu İş İnsanları Derneği (OFİDE) adı altında buluşuyor. Derneğin Kurucu Başkanı Atilla Ayazoğlu, Samsun'da çok sayıda Oflu olmasına rağmen bu zamana kadar örgütlenerek bir çatı altında toplanamadıklarını belirterek, “Bu konuda büyük bir boşluğu dolduracağımıza inanıyorum” dedi.

 

KURUCU BAŞKAN ATİLLA AYAZOĞLU
OFİDE Kurucu Başkanı Ayazoğlu, önümüzdeki günlerde kuruluşunun resmileşeceği dernek sayesinde Samsun'da yaşayan Ofluların bir çatı altında toplanacağını ifade ederek, "Samsun'da on binlerce Oflu hemşerimiz var. Bu potansiyel gücü hemşerilerimizin ve yaşadığımız Samsun’un ilerlemesi, gelişmesi ve kalkınması için harekete geçirmek istiyoruz” diye konuştu.


OFLULAR LOKALİ ATAKUM’DA AÇILIYOR
Dernek binası olarak faaliyet gösterecek olan mülkte alkolsüz restoran, üyelerin sohbet ederek vakit geçirebileceği oyun salonu ve Karadeniz ürünlerinin satılacağı şarküterinin olacağını kaydeden Ayazoğlu, şöyle konuştu : "Dernek binamızda bulunacak olan restorantta Of'a özgü yemek çeşitleri misafirlerimizin hizmetine sunulacaktır. Ayrıca şarküterimizde tereyağ, peynir, Akçaabat köfte, hamsiköy sütlacı gibi ürünlerimiz satışa sunulacaktır."


OFİDE YAKINDA RESMİLEŞECEK
Samsun'un Atakum İlçesi'nde dernek binasını tutan ve dernek tüzüğünü hazırlayan Oflular Atilla Ayazoğlu başkanlığında derneği en kısa zamanda faaliyete sokmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde Samsun Valiliği Dernekler Masasına derneğin kuruluşu için gerekli evraklar teslim edileceği öğrenildi.
Samsun OLAY

İlginizi Çekebilir

Samsun Olay | Doğru ve hızlı haber: 'İlk bizden duyarsınız...'

Son Dakika Haberler

İlkadım Belediyesi maaş promosyonu belli oldu

Öne Çıkan Haberler

İlkadım’da Ramazan öncesi fırınlar denetlendi

Manşet Haberler

İlkadım Belediyesi maaş promosyonu belli oldu