Samsun'un kalbi İstanbul'da attı

2 Aralık 2019 Pazartesi 12:23
Samsun'un kalbi İstanbul'da attı
smsn.in/we6NDXJG

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu İstanbul toplandı. Samsun'un önemli isimlerinin bir araya geldiği galada renkli görüntüler yaşandı.

BÜTÜN SAMSUN BİR ARADA
Samsun'un ünlü isimleri Genel Başkanlığını Kaya Aşçı'nın yaptığı Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen gala gecesinde biraraya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Hem Samsun'dan hem de Türkiye'nin bir çok ilinden gelen birbirinden önemli isimlerin katıldığı gecede önemli mesajlar verildi. Genel Başkan Kaya Aşçı yaptığı açılış konuşmasında: "Samsun sevdamız hiç bitmeyecek. Samsunlu olmanın ayrıcalığını bu gecede bir kez daha gördüm. Bu gururu bana yaşattığınız için hepinize ayrı ayr teşekkür ediyorum. Biz şehrimize hizmet etmek için buradayız' dedi.

BİRLİK MESAJI VERDİLER
Geceye katılan Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tanrıverdi, Samsun Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kaya Aşçı, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve daha bir çok ünlü isim gecede kısa bir konuşma yaptılar.
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı Kaya Aşçı, gala gecesine katılan tüm misafirlerle tek tek ilgilenirken, geceye katılan tüm konuklara program sonrası teşekkür etti.
Samsun OLAY
Samsun'un kalbi İstanbul'da attı
Samsun'un kalbi İstanbul'da attı
Samsun'un kalbi İstanbul'da attı
Samsun'un kalbi İstanbul'da attı
İlginizi Çekebilir

Samsun Olay | Doğru ve hızlı haber: 'İlk bizden duyarsınız...'

Son Dakika Haberler

Başkan Deveci'nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

Manşet Haberler

Başkan Deveci'nin Cumhuriyet Bayramı mesajı