Atakum Kitap Fuarı açılıyor

22 Kasım 2019 Cuma 12:02
   Atakum Kitap Fuarı açılıyor
smsn.in/6fTulgcG

Atakum Belediyesi 1. Kitap Fuarı 6-15 Aralık 2019 tarihleri arasında, 40’a yakın tanınmış yazar ve 100’e yakın yayınevinin katılımıyla Atakum Emek Meydanı’nda açılıyor.

 

 

“OKUMAK ÖZGÜRLÜKTÜR”

Atakum Belediyesi bir ilki daha gerçekleştiriyor. 40 Yayınevinin 100’e yakın markayı temsil edeceği, 40 yazarın okurlarıyla buluşacağı Atakum Belediyesi 1. Kitap Fuarı 6 Aralık 2019 Cuma günü Emek Meydanı’nda kapılarını ziyaretçilere açacak. “Okumak Özgürlüktür” sloganı ile yapılacak olan Kitap Fuarı 15 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek. 10 gün boyunca çok sayıda etkinlik ve imza günlerinin düzenleneceği Kitap Fuarınına kültür düzeyi yüksek Atakumluların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

 

GELENEKSEL HALE GELECEK

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, ilkini gerçekleştirecekleri 1. Atakum Kitap Fuarı’nın bir başlangıç olacağını söyledi. Başkan Deveci, daha önce Şair Ahmet Telli, Emin Şir, Sezai Sarıoğlu ve Şenol Morgül’ün katılımıyla yine ilkini gerçekleştirdikleri “Atakum Edebiyat Şenliği” ile 30 Kasım Cumartesi günü Yazar İsmail Saymaz’ın katılımıyla yapılacak olan “1. Atakum Okur-Yazar Buluşması”nın sürekli ve geleneksel hale getirileceğini de belirterek, “Atakumlular, kültür düzeyi yüksek, kültüre sanata ve kitaba meraklıdır. Atakumluların ihtiyaçlarının karşılamak da bizim görevimizdir” dedi.

Samsun OLAY

İlginizi Çekebilir

Samsun Olay | Doğru ve hızlı haber: 'İlk bizden duyarsınız...'

Son Dakika Haberler

Tekkeköy’den İsrail’e kınama

Manşet Haberler

Tekkeköy’den İsrail’e kınama