Yeni ilçe başkanları belirlendi

15 Kasım 2019 Cuma 16:54
Yeni ilçe başkanları belirlendi
samsunolay.com/l/fD5Jk0vc

Milliyetçi Hareket Partisi Atakum İlçe Başkanlığında bayrak değişimi düzenlenen bir programla gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlçe Teşkilatlarında 3 ilçede eş zamanlı bayrak değişimi olmuş, İlkadım, Atakum ve Canik İlçe Başkanlıklarının yeni Yönetim Kurulu ve İlçe Başkanları MHP Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığına tebliğ edilmişti.

MHP Genel Merkezi tarafından yapılan tebliğin ardından Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak “uyumlu çalışma” başlığıyla belirlenen hedeflere ulaşmak için çalışmalara başladıklarını söyledi. Karapıbaç, "3 ilçemizde bir bayrak değişimi yaşandı. İlkadım, Atakum ve Canik İlçelerinde gerçekleşen fesihler ve eş zamanlı olarak 3 ilçemize atamalar gerçekleştirildi. Bayrak değişimi olarak görevden alınan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

"BU BİR BAYRAK DEĞİŞİMİ"
Karapıçak, "Yeni atanan İlçe Başkanlarımız ve Yönetim Kurulları için sıkı çalışma gerektiren bir dönem başlıyor. Yeni atanan 3 İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte tüm ilçe teşkilatlarımızla sıkı bir çalışma sürecine gireceğiz. Görev yapan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurullarına teşekkür ediyorum. Yeni atanan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına da başarılar diliyorum.” diye konuştu.

YENİ BAŞKANLARI AÇIKLADI
Atakum İlçe Başkanı ve yeni Yönetim Kurulu ile MHP Atakum İlçe Başkanlığında bir toplantı düzenleyen Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Başkanı olarak atanan Murat Akoğlu ve yeni Yönetim Kuruluna görevlerini tebliğ etti. Görev tebliği sırasında kısa bir açıklama da yapan Karapıçak “Yeni atanan İlçe Başkanı ve Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum. Önceki dönemde görev yapan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza da hizmetleri için teşekkür ediyorum." dedi.

"MHP'DE MAZERET OLMAZ!"
Göreve geldiğikleri günden bu yana uyum ve disiplin konusunda titiz davrandıklarını belirten Başkan Karapıçak,  şunları söyledi: "Yeni atanan arkadaşlarımızdan da beklentimiz budur. Çok sıkı bir çalışma sürecine gireceğiz. Sizler de bu çalışmaları sahada hissedeceksiniz. Asla mazeretin olmadığı, uyum ve disiplin ile ilgili sorunu olan kim olursa olsun yolumuzu ayırırız. Bu hassasiyetle bayrağı yeni İlçe Başkanı ve Yönetim Kuruluna teslim ediyoruz. Beklentimiz kutlu davamızı ve Milliyetçi Hareketin fikriyatını en üst seviyede temsil etmek ve çıtayı yükseltmektir. Yeni yönetimin Samsun’a ve Atakum’a hayırlı olmasını diliyorum.” 


DİĞER İLÇELER YARINA KALDI
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamada İlkadım ve Canik İlçe Başkanlıklarında yeni atamaların tebliğinin yarın öğleden sonra yapılacağı belirtildi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nde geçtiğimiz günlerde 3 ilçe görevden alınmış yerlerine İlkadım İlçe Başkanlığına Özcan Kınalı, Atakum İlçe Başkanlığına Murat Akoğlu, Canik İlçe Başkanlığına ise Mustafa Kılıç İlçe Başkanı olarak atanmıştı.
Samsun OLAY
İlginizi Çekebilir

Samsun Olay | Doğru ve hızlı haber: 'İlk bizden duyarsınız...'

Son Dakika Haberler

Eyvah! Hakiki Oflular bir araya geliyor!

Manşet Haberler

Eyvah! Hakiki Oflular bir araya geliyor!