AK Parti’de yarış var mı?

25 Kasım 2019 Pazartesi 09:15
AK Parti’de yarış var mı?
samsunolay.com/l/4LY7eNO8

Adalet ve Kalkınma Partisi Atakum İlçe Başkanlığı için adı geçen iş insanı Murat Yurt, bu konudaki nihai kararı genel merkezin vereceğini belirterek, “Ben genel merkezimize bakarım, onlar da uygun görürse yarışa hazırım” dedi.

 

 

GÖZLER GENEL MERKEZDE

Atakum’un AK Parti İlçe Başkanlığının kurucularından olan ve bir süre önce Samsun İl Başkan yardımcılığı görevinde bulunan Murat Yurt,  bu aşamada adaylık konusunda açıklama yapmasının doğru olmayacağını söyledi. Samsun Olay’ın sorularını yanıtlayan Yurt, “Şu an mevcut bir ilçe başkanımız var. Biz ilçe başkanımızla birlikte görev de yaptık. Benim bu aşamada çıkıp bir şey söylemem doğru olmaz” diye konuştu.

 

“BEN ASKER GİBİ ÇALIŞIRIM”

AK Parti Genel Merkezi’nin vereceği her kararın saygıyla karşılanması gerektiğini ifade eden Yurt,  “Ben genel merkezimize rağmen hiçbir şey yapmam. Genel merkez ‘yarış olacak’ derse ben varım. Ama mevcut başkanla devam etme kararı verirse yine saygı duyarım. Mevcut başkan yerine üçüncü bir isme karar da verebilirler. Ya da “üç aday belirledik, aranızda yarışın” derlerse yarışa hazırım. Ama görev verilsin veya verilmesin asker gibi çalışırım” dedi.

 

Samsun OLAY

AK Parti’de yarış var mı?
İlginizi Çekebilir

Samsun Olay | Doğru ve hızlı haber: 'İlk bizden duyarsınız...'

Son Dakika Haberler

Eyvah! Hakiki Oflular bir araya geliyor!

Manşet Haberler

Eyvah! Hakiki Oflular bir araya geliyor!